Верховна Рада відмовилася від ідеї мобілізації українців з 18 років, запевняє Олексій Гончаренко

До законопроекту про мобілізацію, над яким зараз працює Верховна Рада, не увійде редагування про залучення до армії 18-річних українців. Про це повідомив депутат українського парламенту Олексій Гончаренко на своєму каналі у Telegram, передає DROBRO.

“Комітет з національної безпеки та оборони (Ради – ред.) щойно відхилив виправлення, яке могло призвести до примусової мобілізації з 18 років”, – повідомив Гончаренко вдень 26 березня.

Про те, що в новому законопроекті є норма про мобілізацію українських чоловіків з 18 років, повідомив напередодні депутат Ради Дмитро Разумков. Ця інформація викликала неоднозначну реакцію української громадськості.

Зазначимо, що раніше було запропоновано внести до законопроекту норму про мобілізацію та жінок України. Однак позиція президента Володимира Зеленського з цього питання була категоричною. Він заявив, що не підпише законопроект, якщо він передбачатиме мобілізацію українок.

Жінки та молоді люди з 18 років можуть воювати у складі Сил оборони України на даний момент лише за особистим бажанням. На сьогодні в Україні мобілізувати до армії та відправити на війну можуть чоловіків віком від 27 років та старших.

Від admin