Ллойд Остін під час зустрічі з головою Міноборони України Рустемом Умеровим заявив про швидку передачу Києву новій партії зброї вартістю понад два мільярди доларів

США незабаром передадуть Україні новий пакет військової допомоги на 2,3 мільярда доларів. Як повідомляє Associated Press, про це глава Пентагону Ллойд Остін повідомив перед переговорами з міністром оборони України Рустемом Умеровим у Вашингтоні, передає DROBRO.

До нового пакету підтримки увійдуть, зокрема, протитанкове озброєння, ракети для Patriot та інших систем ППО. “Україна не самотня. США ніколи не відмовляться від підтримки”, – заявив Остін, додавши, що Вашингтон і союзники не допустять повторення російської агресії в майбутньому після завершення нинішньої війни.

Він також розповів, що має намір детально обговорити з Умеровим, як захистити Україну від повітряного терору РФ, який вона здійснює, скидаючи на мирне населення потужні авіабомби. Зокрема, Остін зазначив, що Україна потребує засобів для знищення носіїв цих бомб, де б вони не знаходилися. Таким чином він натякнув, що США можуть дозволити ЗСУ удари своєю далекобійною зброєю по російських аеродромах у глибині території РФ.

Від admin