Солдати 328 полку ЗС рф, попередньо, втекли з позицій біля населеного пункту Кринки в Херсонській області

Z-канал рашистів “ВДВ за Чесність і Справедливість”, пов’язаний із ЗС рф, підтвердив інформацію про втечу підрозділів орків з-під селища Кринки, що на лівобережній частині Херсонської області. Деталі втечі він оприлюднив 19 листопада, повідомляє DROBRO.

Першим про відступ ЗС рф з-під Кринок повідомив пропагандист Романов, назвавши маневри “перегрупуванням”. Насправді це була втеча, не погоджена з командуванням, що підтвердили рашисти ВДВшники. За їхніми даними, залишили свої позиції солдати 328 полку зі складу 104-ї десантно-штурмової дивізії.

“328 дшп зі 104 дшд, яку буквально нещодавно сформували, без бою залишив позиції в районі н.п. Кринки і відійшов… По позиціях полку постійно працювала як артилерія х****в, так і наша арта, яка чомусь дуже часто помилялася в координатах і накривала своїх. Ось хлопці не витримали вогню з двох боків і відійшли… Бойове хрещення вийшло не дуже вдалим”, – написав Z-канал. Він запевняє, що у командуванні ЗС рф зараз тривають гучні розгляди з приводу втечі солдатів.

Варто зазначити, що українська сторона на даний момент не прокоментувала чутки про втечу дикунів з-під Кринок. Якихось підтверджень інформації немає. Нагадаємо, що саме війська 104-ї дивізії командування ЗС рф перекинуло останніми тижнями на лівобережжя Херсонщини для стримування українського плацдарму.

У Z-каналах з приводу цього угруповання було багато надій, вони прогнозували швидке зачищення прибережної зони Дніпра від українських військ. Однак угруповання чекав провал. Мавпи покидали зброю і втекли з поля бою.

Від admin