В Україну вдалося повернути Богдана Єрмохіна, якого російські окупанти викрали в Маріуполі та намагалися мобілізувати до своєї армії

Сьогодні, 19 листопада, в Україну повернувся мешканець Маріуполя Богдан Єрмохін. За долю молодого хлопця, вкраденого росіянами, переживала вся країна. Про звільнення підлітка повідомив голова офісу президента України Андрій Єрмак, передає DROBRO.

“Сьогодні Богдану виповнилося 18 років… І він уже в Україні, поряд зі своєю сестрою”, – написав голова ВП.

Він уточнив, що хлопчика вдалося витягнути з болота в рамках проекту Bring Kids Back UA, а також за допомогою Катару та ЮНІСЕФу. Відомо, що хлопця повернули в Україну через територію Білорусі, де на нього чекала двоюрідна сестра-опікун.

Єрмак також показав перше фото Єрмохіна після повернення додому, зняте, ймовірно, на одному з українсько-білоруських прикордонних пунктів.

Контекст

Історія Богдана Єрмохіна набула широкого суспільного резонансу не лише в Україні, а й за кордоном. Він був одним із дітей, яких мордор викрав під час окупації Маріуполя. Хлопчика привезли примусово на територію боліт, помістивши під опіку родини рашистів. Єрмохін намагався втекти з московії самостійно, але його схопили спецслужби рашистів. Після цього інциденту хлопчика з примусом змусили сказати, що він не бажає повертатися в Україну. Нещодавно стало відомо, що неповнолітній хлопець отримав повістку до військкомату дикарів. Окупанти, мабуть, планували використовувати молоду людину в агресії проти власної країни. Після цього підліток записав відеозвернення до президента України Володимира Зеленського з проханням повернути його додому.

Від admin