Боєць ЗСУ Денис Ярославський висловив свою позицію щодо необхідності проведення мобілізації серед пенсіонерів МВС

Не тільки МВС, а й будь-які інші силові структури підходять для того, щоб їхні співробітники були хоча б частково мобілізовані, заявив Денис Ярославський. Також він наголосив, що серед тих силовиків, які пішли на заслужений відпочинок та їм ще не виповнилося 60 років, варто підібрати придатних до військової служби та за рахунок них провести ротацію, передає DROBRO.

Якщо найближчим часом військове керівництво країни не зможе вирішити організувати заміну тим людям, які на фронті вже майже два роки, інакше моральний дух цих бійців падатиме. Інтерв’ю Дениса Ярославського можна переглянути на його сторінці у Facebook.

Командир підрозділу ВСУ висловив свою точку зору щодо проблем мобілізації в Україні:

“Мобілізація в тому вигляді, в якому вона зараз проходить, я вважаю, це неприпустиме, тому що, виконуючи свої плани, мобілізують навіть тих, кого не потрібно взагалі мобілізувати і кидають сюди у війська для оборони нашої країни”.

При цьому Денис Ярославський озвучив ефективне вирішення проблеми з мобілізацією:

“Я вважаю, що зараз потрібно наголосити на всіх вихідцях силових структур (тих, хто зараз працюють і тих, хто вийшов у відставку, але ще не досяг 60 років). Людей, які мали відношення до вогнепальної зброї, давали присягу на вірність народу України. Це все силовики від національної поліції до прокуратури (усі без винятку). Ми маємо дуже багато силових структур”.

“Просто набирати з вулиці не навчених людей — користі від цього буде мало. Я вважаю, що силовики, які в 40 років вийшли на пенсію з тієї ж національної поліції та СБУ, мають бути мобілізовані на всі 100%. Я розумію, що більшість з них уже є довідки про непридатність до військової служби, але, я думаю, що повторна медична комісія зробить правильні висновки. Усі мають захищати нашу країну”, – пояснив колишній поліцейський.

Від admin