Почесним обов’язком кожного громадянина є захист своєї Батьківщини

На жаль, нинішня мобілізація продемонструвала нездорову тенденцію у суспільстві. Бажаючих йти воювати – обмаль, а влада на київських пагорбах нічого іншого не придумала як мовчазно реалізувати енкаведистські методи облав на чоловіків призовного віку та тих, кому ще не виповнилося 60 років, передає DROBRO.

І ще таке; щоб переконатися в успішності облав роблять ротацію кадрів; так уже майже місяць «яничарські бригади» із півдня та сходу України беруть в «ясир» галичан, а наші десанти висадилися на їхніх теренах. Отаким чином ловлять рекрутів. Не з примусу мають йти захищати Україну, а з почуттям обов’язку. А його немає, позаяк мудрі правителі особистим прикладом демонструють справжню любов і повагу до своїх держав, тому своїх дітей не ховають за спідницею матерів.

У нас цього немає, тому то у суспільстві виникла ситуація, коли всіма способами громадяни своєї держави ухиляються від призову. І в цьому випадку їх не осуджують, бо поруч люди бачать явну несправедливість, коли одні втрачають чоловіків та дітей, а інші заможні й сильні персони повтікали за кордон, або за великі гроші роблять собі «бронь».

Така політика мобілізації до війська деморалізує суспільство, а дії репресивної машини дискредитують в очах цивілізованої світової спільноти саму Україну. Вся ця несправедливість може вилізти нам боком, бо як відомо, коли хтось сіє вітер, то потім пожнеться буря. Мав би у ці процеси втрутитися Президент Зеленський, повернутися до однієї із своїх виборчих тез «Думай – те»…

В. Т.

Більше у друкованому часописі
“Галицька Зоря”

Від admin