Названий найкращий чай проти старіння

Фахівці вважають, що як тільки людина втрачає інтерес до життя, починаються проблеми (депресія, погіршення пам’яті) і все досить швидко йде до сумного кінця

Тобто від ефективності мозку залежить наша успішність та тривалість життя. Проте, збільшити ефективність роботи мозку допоможе чай із простих компонентів, передає DroBro.

За словами медиків, це — зелений чай, меліса та шавлія. Трави можна придбати у звичайній аптеці, а чай потрібно вибирати гарної якості. Напій заварюється як звичайний чай і вживається двічі на день: у другу половину дня та на ніч.

Корисною дією в даному випадку мають поліфеноли шавлії, розмаринова кислота меліси та катехіни зеленого чаю. Ці компоненти мають антивікові властивості, запускають аутофагію, тобто самоочищення клітин. Крім того, меліса та шавлія здатні відновлювати білки клітин після отруєння їх цукроми (так званої глікації), пояснили лікарі.

Також, завдяки невеликій заспокійливій дії меліси, людина стає більш врівноваженою в другу половину дня, їй легше заснути ввечері, а сон стає спокійнішим. Цей чай можна назвати найкориснішим чаєм, вважають дієтологи.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »