Імплант для нервової системи

Японські вчені з Окінавського інституту науки і технологій заявили, що створили прототип об’ємного імплантованого каркаса для сприяння регенерації нервів

Про результати дослідження пишуть в журналі Materials Science and Engineering, передає DroBro.

Відновлення функцій враженої нервової тканини сьогодні є складним завданням. Традиційні технології поки не можуть повноцінно це робити, зазначають учені.

Натомість нова розробка є каркасом із міцного полімерного матеріалу у вигляді багатошарової решітки. Згідно з попередніми дослідами, винахід дозволяє спрямувати ріст нейронів уздовж волокон та крізь шари для ефективнішої регенерації нервів.

Каркас є витривалим до різних температур і деформацій, тому його можна використовувати як імплантат для різних тканин організму.

Матеріал для відновлення нервів перевірили на мишачих клітинах. За 48 годин учені не виявили погіршення виживаності клітин, що дає змогу припустити про достатню біосумісність каркасу.

Тепер науковцям потрібно провести додаткові дослідження на тваринах, щоб зрозуміти, як працюватиме технологія в живому організмі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »