На Росії новий обвал рубля

Курс російського рубля впав до рівня 250 за долар і продовжує падіння, що добиває російську економіку на тлі санкцій

Економіку ворога продовжує накривати масштабна катастрофа, яка супроводжується незграбними діями рашистського “Центробанку” та фінансового сектора уряду. Обсяг санкцій США та Євросоюзу був настільки великим, що збентежив рашистську владу. У паніці намагаючись вжити заходів щодо захисту рашистської економіки,

Москва лише посилила становище і спровокувала ще більшу кризу. Рашистський агрегатор фінансових новин Banki.ru зазначає, що станом на неділю, 13 березня, курс рашистського рубля до долара обвалився до історичного антирекорду 250 рублів. Більше того, готівкова валюта на росії на ринку відсутня, а обмеження від влади унеможливили покупку євро та долара навіть теоретично для звичайних орків.

Паніка на фінансових ринках перекинулася на споживчий ринок продуктів: в найбільших торгових мережах спостерігається дефіцит основних продуктів. Проте справжня криза на орків чекає протягом 2 найближчих тижнів, коли продуктові склади вичерпаються, а магазини повністю спорожніють.

Відхід великих міжнародних компаній із росії обернувся величезним безробіттям для сотень тисяч орків. При цьому процес збільшення безробіття зростатиме, оскільки розрив виробничих ланцюжків досягне максимуму протягом найближчих місяців. Ще більш важкий удар був завданий ринку електроніки – ціни на мобільні телефони, телевізори і всю імпортну техніку в середньому зросли на 30-40% протягом декількох днів.

Економічні експерти обіцяють оркам злидні та обвал економіки до рівня 1993-1995 років. Більше того, навіть якщо санкції проти росії скасують найближчим часом, негативний економічний ефект проти рашистської економіки збережеться протягом кількох десятиліть через побоювання, що Кремль може повторити початок воєнних дій.

Орки в соціальних мережах діляться історіями про те, як путін лише за кілька днів розорив їхні заощадження, що накопичувалися протягом багатьох років. Владу рф відкрито проклинають, заявляючи про розорення бізнесу та своїх домогосподарств.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »