Рашисти отримали наказ розстрілювати частину рядових-відмовників

Перехоплено розмову: Російські військові отримали наказ розстрілювати рядових, які без поважних причин намагаються залишити Україну

Російська армія, що знаходиться на території України, почала розпадатися на частини через велику кількість відмов і масового дезертирства. Нове перехоплення переговорів російських військових підтверджує, що важкий морально-психологічний стан російських військових унеможливлює нормальне ведення бойових дій, передає DROBRO.

Радник голови МВС Антон Геращенко опублікував фрагмент переговорів російських військових, що підтверджує складне становище російських військових. На перехопленому аудіо командир окупаційних військ, що знаходиться в Україні, отримує наказ з Росії розстрілювати солдатів, які намагаються повернутися в РФ під надуманими приводами.

Російські терористи заявляють, що відразу кілька солдатів заявили про нагальні причини, які змушують їх повернутися назад до РФ: серед них смерть батька, дружини та хворих на рак родичів. У разі, якщо перевірка не підтвердить заявлені причини, “олівців” (сленгова назва рядового в російській армії) наказано розстріляти.

Крім того, російський командир запитує інформацію про те, як вчинити із солдатами, які відмовляються вести бойові дії проти України. – І цих, відмовників, звідси прибирати? – Та нехай сидять тут, під***си! – Зрозумів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »