Армія рашистів продовжує поповнювати свій нелюдський список злочинів в Україні, прикриваючись тезами про “захист” українців

13 березня під Сєверодонецьком у селі Борівське російські військові розстріляли українського волонтера в інвалідному візку Олександра Кононова.

Як повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай, окупанти знали, яку позицію займав волонтер. Сьогодні вони прийшли до нього додому та розстріляли в інвалідному візку, передає DROBRO.

Кононов втратив руки та ноги внаслідок нещасного випадку. 2014 року після вторгнення армії РФ на Донбас він активно допомагав українським добровольцям: возив їм продовольство, іноді доставляв бійців на позиції на власному автомобілі. Навколишні знали про діяльність Кононова, і одного разу він разом із дружиною потрапив у полон до окупантів. У катівнях бойовиків він провів трохи більше трьох місяців – через 98 днів повернувся додому та заснував свій бізнес.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »