На Львівщині розпочалась підготовка ЗСУ до застосування британських гранатометів NLAW

Сьогодні, 25 січня, у 184 Навчальному центрі Нацакадемії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалась підготовка українських військовослужбовців до застосування новітніх протитанкових ракетних комплексів NLAW, які днями у якості допомоги Збройним Силам України були надані Урядом Великобританії, передає DroBro.

Про це повідомив начальник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

«Особисто відвідав перше заняття, поспілкувався з інструкторами тренувальної місії Великобританії в України «ORBITAL», які готують наших воїнів, ознайомився з тактико-технічними характеристиками та особливостями застосування цього новітнього озброєння.

Британські гранатомети NLAW

Вже невдовзі перші декілька десятків військовослужбовців ЗС України будуть здатні не лише ефективно застосовувати ці ПТРК, але й зможуть самі навчати інших українських воїнів.

Вдячний вищому військовому керівництву нашої держави за довіру та можливість розпочати цю підготовку саме у нас, а Уряду Великобританії та інструкторам місії «ORBITAL» – за допомогу й підтримку як Українського війська, так і України в цілому», – повідомив Ткачук.

Від admin