Поліцейський гелікоптер протягом дня рятував людей

На Львівщині поліцейський гелікоптер протягом дня доставив до обласного центру чотирьох пацієнтів у критичному стані

Сьогодні після обіду було здійснено ще аеромедичні евакуації. Так, з Дрогобича до Львівського регіонального фтизіо-пульмонологічного центру було транспортовано 73-річного чоловіка з пневмоторексом, після чого з поліклініки міста Мостиська гелікоптер забрав 55-річного чоловіка з гострим інфарктом міокарда.

Джерело: MVS.LVIV

Сьогодні, 24 січня, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги жінку з інфарктом та чоловіка з інсультом.

Спочатку гелікоптер транспортував до Львова 64-річну мешканку міста Червоноград з гострим інфарктом міокарда, після чого негайно вилетів в одне із сіл Стрийського району та взяв на борт 49-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Рятувальні місії здійснені фахівцями Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у рамках спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України.

Бажаємо пацієнтам швидкого одужання!

Поліцейський гелікоптер протягом дня рятував людей

Поліцейський гелікоптер протягом дня рятував людей

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »