Служба безпеки України опублікувала пост про Крим, натякнувши окупантам на швидкі проблеми

На офіційному каналі Служби безпеки України 20 січня було опубліковано пост, що стосується окупованого Криму. Спецслужба натякнула армії ерефії на те, що на них у найближчому майбутньому очікують серйозні труднощі, передає DROBRO. СБУ показала фото з ударним морським дроном SeaBaby на фоні знаменитого пам’ятника затопленим кораблям в окупованому Севастополі.

“Крим – це Україна. Ми завжди там були, завжди є і завжди будемо! Обов’язково повернемо додому рідний Крим, де на нас чекають українські громадяни!” – написали в СБУ.

Зазначимо, що надводні дрони SeaBaby вже завдали окупантам багато неприємностей. З їхньою допомогою Сили оборони України отримали можливість завдавати ударів по військових кораблях мордору та Кримському мосту. Внаслідок таких ударів ерефії довелося в екстреному порядку переміщати свій Чорноморський флот із окупованого півострова, а також забути про блокаду морських портів України.

SeaBaby – це безпілотний катер, начинений сотнями кілограмів вибухівки. Він здатний завдавати ударів по цілях на відстані до 800 км.

Від admin