І це нас привело до найвищого рівня поваги

Автор: Орест Каракевич

Вірші наших геніальних письменників, переспівані сучасними українськими виконавцями, стають світовими хітами. Від наших гуртів в захопленні та хочуть співпрацювати легенди світового мистецтва. Імена наших спортсменів, винахідників з прапором України у всіх на вустах..

Українець – найбільш гордо звучить тепер у всьому світі..

Та кожного дня, кожної миті я згадую, завдяки кому все це можливо. Хто став тим фундаментом, тією основою існування країни, і від кого залежить саме поняття Україна. Молода жінка-артилерист, просто геніальна у своїй справі.. 21-річний командир групи СпН, який заслужив повну повагу свого колективу.. Командир бронетанкової групи, який безстрашно кидається в бій.. Тисячі, десятки і сотні тисяч.

Не розпіарені, не розкручені. Ви здебільшого не знайдете їх імен чи фото на шпальтах газет, в мережах.. Вони не мають часу, чи бажання, чи сенсу писати пости, вести блоги, формувати полки чи бригади, займатись політикою.. Вони просто тримають саму можливість нашого майбутнього у своїх руках. І так часто, нажаль, попадають в списки загиблих/поранених..

Прості бійці України. Контрактники, добровольці та мобілізовані. Солдати, сержанти, офіцери..

Воїни, які кожної години, кожного дня вгризаються в кожен клаптик випаленої та вибитої снарядами української землі. Воюють там, де це апріорі здається не можливим. Під абсолютною вогневою перевагою ворога умудряються тримати позиції і навіть наступати.. Бахмут, Соледар, Спірне, Білогорівка і т.д. На кожному відрізку нашої землі вони творять таке, в що б не повірив, якби не бачив на власні очі.

Пишаюсь, що маю право зватись українцем. Адже воно виборюється кров’ю найкращих наших людей.

Від admin