Згідно з документом української розвідки, Кремль запланував відновлення окупованого Маріуполя Донецької області у три етапи – до кінця 2022 року, з 2023-го до 2025-го і до 2040 року

Про це повідомляють “Донбас.Реалії” з посиланням на документ, переданий від джерел в одному з розвідувальних органів України.

Про “відновлення” окупованого Маріуполя свідчить “Концепція майстер-плану розвитку міста”, створена в міністерстві будівництва та житлово-комунального господарства рф.

Відповідно до нього, завдання на першому етапі – відновити життєво необхідну інфраструктуру, а також “особливу увагу приділено зоні розміщення цвинтаря”, для якої рекомендовано використовувати територію аеропорту.

До 2025 року заплановано “будівництво житла, відновлення та розвиток інженерної та транспортної інфраструктури”.

До 2040 року у рашистському уряді хочуть забезпечити “бюджетну ефективність та економічну самодостатність територій міста”. Також декларується будівництво залізничної дороги Волноваха-Маріуполь та формування “міжнародного транспортного коридору”, тобто автомагістралі через Маріуполь до анексованого Криму та Одеси.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Щодо “Азовсталі”, у “концепції” розписано чотири варіанти – відновлення виробництва, створення якогось громадсько-ділового майданчика та два сценарії будівництва парку.

Нагадаємо: Ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін заявив, що на місці заводу “Азовсталь” хочуть зробити технопарк або просто паркову зону.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin