Анатолій Чубайс, який залишив болота після початку повномасштабної війни проти України, госпіталізований і перебуває в реанімації

Екс-глава “Роснано” Анатолій Чубайс перебуває у реанімації в одній із європейських лікарень. За його словами, його госпіталізували з діагнозом “Синдром Гійєна-Барре”. Зі схожими симптомами, наприклад, перебував у комі режисер мордора Андрій Звягінцев. Про це повідомила Ксенія Собчак.

“Стан нестабільний. Стало погано, раптово почали відніматися руки та ноги”, – написала вона.

Наголошується, що діагноз може змінитися. За даними Собчак, фахівці у костюмах хімічного захисту обстежили кімнату Чубайса, де він перебував, коли відчув себе погано. А співробітники поліції опитували свідків події.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Поки що невідомо, що саме шукали фахівці. Однак через пристрасть Кремля до отруєння опонентів, можна припустити, що західні експерти не виключили застосування отрути чи іншої небезпечної речовини.

Синдром Гійєна-Барре – захворювання, при якому руйнується оболонка нервових волокон (мієлін), що призводить до порушення рухів та розладів чутливості.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin