Генерал-майора ФСБ у відставці Євгена Лобачова виявили з простріленою головою в Москві в під’їзді його будинку

ФСБшник Лобачов відомий тим, що намагався захистити отруйника колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії (“відмазував” причетного до цього полковника ГРУ Анатолія Чепігу), а також робив антиукраїнські заяви.

21 липня відставного силовика знайшли мертвим у Москві у під’їзді будинку, де він проживав. 76-річний силовик мав вогнепальне поранення голови, що призвело до смерті. Поруч із тілом було виявлено пістолет ТТ, документів на володіння пістолетом у Лобачова не було, пише в Telegram “Радіо Свобода”.

Тіло виявила дружина та викликала правоохоронців. Передбачається, що Лобачов міг вчинити суїцид. РосЗМІ пишуть, що дружина генерала розповіла про проблеми зі здоров’ям у покійного: він страждав від головного болю.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

При цьому джерела стверджують, що колишній ФСБшник мав фінансові труднощі. На Лобачеві висіло кілька кредитів, він вліз у борги і позичав гроші у родичів. Генерал ФСБ неодноразово зазначався антиукраїнськими заявами. 2014 року він розповідав, нібито Україною правлять “фашисти”. Силовик заявляв, що рф “чекає моменту”, коли відбудеться “силове втручання” в Україну.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin