Влада мордора знову загрожує Молдові анексією Придністров’я

До Молдови не пустили російських військових зі складу окупаційного контингенту Придністров’я. Москва відреагувала на це болісно.

МЗС Молдови офіційно прокоментувало конфлікт із Москвою, передає DROBRO.

Мордор днями спробував переправити до Придністров’я через Молдову своїх офіцерів нібито для укомплектування на ротаційній основі рашистського контингенту. Однак молдавська влада відмовила військовим у в’їзді. У МЗС Молдови, коментуючи ситуацію, дали зрозуміти, що мордор діяв з порушенням наявного механізму ротації свого “миротворчого контингенту”.

Також відомство вкотре закликало рашистів звільнити Придністров’я від своєї військової присутності.

“Повторюємо позицію щодо необхідності беззаперечного відновлення процесу виведення військ рашистів і складів боєприпасів з нашої країни”, – заявив речник МЗС Даніель Воде.

У Дурдумі ерефії моментально вибухнули погрозами. Член комітету парламенту у міжнародних справах Дмитро Бєлік заявив, що мордору “потрібно розглянути всерйоз” нібито бажання Придністров’я увійти до складу північного болота. Раніше про плани приєднатися до протухлого звалища заявив кремлівський гауляйтер – ватажок МЗС невизнаного Придністров’я Віталій Ігнатьєв.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Зазначимо, що мордор тримає в Придністров’ї скромний військовий контингент: 2 мотострілкові батальйони та підрозділ управління. Загальна кількість військових складає до 1,7 тисяч військовослужбовців. До 2014 року ерефія здійснювала ротацію через територію України, проте через агресію втратила таку можливість. Угруповання опинилося в ізоляції.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin