Перемир’я з мордором без звільнення української території – шанс ворогові на перегрупування та посилення для продовження війни

В інтерв’ю Wall Street Journal Зеленський озвучив свій погляд на можливість проведення переговорного процесу з ерефією.

“Це кашалот, який просто зжер дві області і після цього вимагає заморозити конфлікт. Потім він відпочиває кілька років і зжирає ще дві області, і знову каже заморожувати конфлікт. І так продовжуватиметься нескінченно. Це сто відсотків”, – заявив президент України.

Характеризуючи агресію орків в Україні, Зеленський продовжив “зоологічні порівняння”. Він провів аналогію між путіним та пітоном, який розкриває пащу в прагненні з’їсти кролика.

“Але Україна не кролик, тому путін ризикує просто луснути”, – додав Зеленський.

Президент України наголосив на тому, що громадяни його країни не хочуть ні миру, ні перемир’я з мордором, якщо територіальне питання залишатиметься відкритим.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Доказом цього стало проведення соцопитування, яке показало, що практично 90% опитаних не готові погоджуватися на втрату територій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin