Окупанти так нічого і не зрозуміли – командування орків ухвалило дуже сумнівне рішення, підтягує додаткові сили до Херсона

Окупанти не зрозуміли сигналів ЗСУ, які завдали ударів по Антонівському мосту в Херсоні. Спостерігається нарощування рашистами зусиль і коштів у цьому напрямі. Про це у своєму блозі у Facebook пише військовий експерт Олександр Коваленко, відомий також під псевдонімом “Злий Одесит”, передає DROBRO.

“Херсонський плацдарм… Вони так нічого не зрозуміли. Останні кілька днів я, коментуючи удари по Антонівському мосту, неодноразово наголошував, що це ультиматум окупантам. Мовляв, біжіть через міст, поки що зможете, адже потім тільки вплав через Дніпро”, – повідомив Коваленко.

Командування рашистів, за його словами, ці сигнали не почуло. Більше того, почало нарощувати сили на цій ділянці, чим сильно підставляє себе. За даними Коваленка, “нездорова” активність окупантів на Південному фронті вказує на підготовку до наступу. Рашисти, зокрема, посилено ведуть аеророзвідку, розгорнули нові батареї гаубиць “Гвоздика”, концентрують снаряди та паливо у напрямках Миколаєва та Кривого Рогу. Це велика помилка з огляду на наявність у ЗСУ далекобійної реактивної артилерії типу HIMARS.

Українські військові дуже активно та надзвичайно успішно працюють даними РСЗВ, у тому числі на Херсонському напрямку. Лише у Херсоні, за словами Коваленка, русня зараз тримає не менш як півсотні бойової техніки для доукомплектування підрозділів, які зазнали втрат. Особливо Коваленка зацікавили плани орків щодо встановлення понтонного мосту через Дніпро на Херсонському напрямку. Це буде розгром гірше від знаменитої Білогорівки, упевнений він.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

“Під час форсування Сіверського Донця шириною близько 50 метрів вони загробили більше однієї БТГр. Найбільш зручна для розміщення понтонної переправи в районі Херсона ділянка має ширину понад 300 метрів. До того ж вона знаходиться в зоні ураження високоточної ствольної артилерії”, – написав експерт.

Він засумнівався в адекватності військового керівництва мордора, яке щоразу здійснює суїцидальні операції на фронті.

“Це не з галузі диванної військової аналітики, а, швидше, опис клінічного випадку в психотерапії. Як пояснити те, що командування орків робить все для того, щоб якнайбільше загробити своїх військ?” – констатував експерт.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin