Британський мільярдер Річард Бренсон виступив на підтримку України, якій загрожує російське вторгнення

Найбагатша людина Великобританії, засновник конгломерату компаній Virgin Galactic Річард Бренсон (Richard Branson) звернувся до миру із закликом допомогти Україні. Із заявою він виступив 19 лютого у своєму офіційному акаунті в Instagram, де має майже 5 млн передплатників, передає DROBRO.

За кілька годин його пост набрав 8 тис. лайків та понад 800 коментарів. Бренсон у своєму пості нагадав про Будапештський меморандум, за підсумком якого Україна відмовилася від ядерної зброї, а натомість три країни, включаючи Росію, пообіцяли “поважати її суверенітет та існуючі кордони”. Цей договір був грубо порушений Кремлем у 2014 році.

“Зараз Україна перебуває на межі вторгнення з боку тієї самої країни, яка переконала її зробити це (відмовитися від ядерного потенціалу – ред.)”, – зазначив бізнесмен.

У коментарі під постом британського мільярдера відзначилася велика кількість громадян України. Вони дякують йому за підтримку в такий складний період. Варто зазначити, що 19 лютого президент України Володимир Зеленський, виступаючи на Мюнхенській конференції, ініціював переговори з країн-підписантів Будапештського меморандуму. Він зазначив, що з 2014 року це буде четвертою спробою влаштувати такі консультації. Попередні провалилися. Глава України наголосив, що у разі невдачі договір, за яким Україна відмовилася від свого ядерного арсеналу, вважатиметься анульованим.

Від admin