Медійна імперія ватажка ПВК “Вагнер” пригожина, яку він будував не менше 10 років, закривається

Медіагрупа “Патріот” євгенія пригожина припиняє роботу у публічному полі. Сайти семи ЗМІ не оновлюються вранці 30 червня. Тоді ж перестав відкриватися сайт медіагрупи, передає DROBRO.

Надвечір того ж дня директор ФАН Євген Зубарєв підтвердив завершення історії групи. Однак пригожинські пропагандисти вирішили піти яскраво, розкривши історію “фабрики тролів” і потягнувши за собою у темряву Кремль.

Нагадаємо, нещодавно Путін особисто підтвердив, що ПВК “Вагнер” отримував фінансування з бюджету рф. Пов’язані з Пригожиним структури також, мабуть, спонсорували з цього джерела. Отже, перші майданчики з’явилися ще 2009 року. Перші коментатори “кухаря Путіна” працювали у ЗМІ проти опозиціонерів, зокрема Олексія Навального. 2011 року історія роботи на державу продовжилася. Тролі отримали завдання викликати недовіру суспільства до роботи опозиційних журналістів.

Окрім цього у 2018 році у США Євгена Пригожина та його “Агентство інтернет-досліджень” звинуватили у втручанні у вибори. Спецпрокурор Роберт Мюллер заявив, що російські тролі розпочали активну діяльність у США у 2014 році, хоча Кремль категорично заперечував звинувачення. Однак “кухар Путіна” визнав створення та фінансування “фабрики тролів” лише у 2023 році.

А незадовго до голосування щодо поправок до Конституції рф у 2020 році, головною метою яких було “обнулення” президентських термінів Путіна, в інтернеті з’явився гомофобний рекламний ролик. У ньому двоє чоловіків усиновлюють дитину з дитячого будинку, а потім з’являється напис “Таку Росію ти вибереш?”. За лічені години відео стало вірусним, а YouTube заблокував його за дискримінаційні висловлювання.

Пізніше виявилось, що ролик був створений медіагрупою “Патріот”. Джерело ТГ-каналу “ВЧК-ОГПУ” стверджує, що після проксі-заколоту Пригожина в рф з’явилася велика кількість охочих забрати його медіаактиви. Однак “вагнерівець” наказав не тільки повністю припинити роботу всієї медіагрупи “Патріот”, а й повністю знищити ресурси, що залишилися, зробивши їх відновлення неможливим.

Від admin