штам Дельта

Медики виявили у Львівській області трьох інфікованих “індійським” штамом коронавіруса SARS-CoV-1 – “Дельта”

У Львівській області підтверджено три випадки захворювання небезпечним штамом коронавіруса “Дельта”. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА на своєму офіційному сайті 24 липня передає DroBro.

DroBro: “Дельта” – це мутація коронавіруса SARS-CoV-1. Саме цей штам винен у безпрецедентних спалахах епідемій в ряді країн світу, в тому числі, в Індії і Росії.

Всі носії штаму на Львівщині привезли хворобу з-за кордону. Двоє хворих прибули з Великобританії, ще один з Росії. Всього медики Львівщини підозрювали штам “Дельта” у 6 осіб. Однак тести підтвердили його тільки у трьох.

У прес-службі закликали українців вакцинуватися. Там уточнили, що громадяни, які отримали 2 компонента щеплення, захищені на 80%. Варто відзначити, що ще кілька місяців тому українські лікарі били на сполох і попереджали про прихід в Україну “Дельти”. Головна особливість – це більш висока заразність. У даній мутації період інкубації різко скоротився з 3 – 7 днів до 1 – 3 днів. Згідно з попередніми дослідженнями, ризик госпіталізації з “Дельтою” в 1,85 разів вище, ніж зі звичайним SARS-CoV-1. Він викликає важкий перебіг хвороби.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *