Українські військові розвивають операцію під Горлівкою, взявши під контроль нові позиції

Передові підрозділи української армії змогли здійснити новий поступ у районі терикону на західній околиці Горлівки. Про це повідомляє військовий експерт Артем Кравчук, відзначаючи на карті зону просування ЗСУ, яку вдалося геолокувати за кадрами російських воєнкорів, передає DROBRO. Вказані території були окуповані росією з 2016 року.

У своєму Telegram-каналі Кравчук зазначив, що контроль над панівними висотами на териконі дозволить ЗСУ контролювати західні околиці міста, відкриваючи оперативний простір для ЗСУ.

На опублікованих кадрах ясно видно, які позиції звільнили українські військові. Контроль над териконом дозволяє добре бачити будинки у самій Горлівці.

“Цікавий хід подій. Панівні висоти на териконах дають контроль над західними околицями міста, і, судячи з кадрів, відкривається оперативний простір для Сил оборони. На відео ясно видно, де знаходяться позиції ЗСУ, і чітко видно кожну будівлю міста. Потрібен час для закріплення або хоча б для з’ясування ситуації, поспішати нема куди, тільки тримати кулаки і вірити”, – пише експерт.

Від admin