Віктор Янукович подав позов проти Ради

Віктор Янукович подав позов проти Ради: президент-втікач намагається оскаржити ухвалу Парламенту про її самоусунення з посади глави держави

Президент-втікач Віктор Янукович вирішив через суд спробувати поновитися на посаді глави держави. Він подав позов проти Верховної Ради і спробує оскаржити ухвалу Парламенту про його самоусунення з президентської посади, передає DroBro.

Відповідну інформацію розповсюдив представник колишнього президента Юрій Кірасир на своїй сторінці у Facebook. Позов подано до Окружного адміністративного суду Києва. Згадана ухвала була прийнята у Верховній Раді 22 лютого 2014 року. У ньому йшлося про самоусунення Януковича, який втік з країни, з посади глави держави і призначення позачергових президентських виборів.

Адвокати Януковича вважають “незаконною” цю постанову і заявляють, що її нібито можна кваліфікувати як “ухвалу про державний переворот”. Захист президента наполягає: депутати Верховної Ради не могли запустити процедуру імпічменту і розглядали два варіанти – “фізичне усунення Януковича” та “незаконне захоплення влади”.

“Парламент, не маючи на це повноважень, пішов другим шляхом”, – йдеться у повідомленні Кірасіра. Представники Янковича вважають, що “незаконне усунення четвертого президента” призвело до втрати Криму та війни на Донбасі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »