У Маріуполі все ще є справжні патріоти України, які чекають на швидкий прихід ЗСУ

“Тут буде Україна, згадайте мої слова”, – із такими словами пенсіонер на ринку вступив у дискусію з одним із прихильників путіна. Що не кажи, а в окупованому Маріуполі є опір: мовчазний, прихований, відкритий і навіть публічний, передає DROBRO.

Один із яскравих прикладів учора потрапив до мережі, інформує канал DroBro24. На ринку чоловік пенсійного віку не боїться дискутувати з місцевими жителями, які шанують путіна та всю росію. Сміливий чоловік відкрито заявив, що зрештою Маріуполь повернеться до складу України. А якби він був молодим або хоча б йому було 38 років, то взяв би до рук автомат і розстрілював усіх, хто за ерефія та путіна.

Весь цей діалог шанувальники терориста путіна знімали на камеру мобільного телефону, а отже, не виключено, що пенсіонер уже в органах “місцевої влади” дає свідчення за свої слова. Що сталося з чоловіком, можна лише здогадуватись. Однак його переконаність і патріотизм варті набагато більшого, ніж просто повага. Його дії та вчинки наочно дають окупантам натяк на те, що їм час покинути Україну.

Від admin