На виставці в Дубаї

Національна збірна команда України виступила на Дні українського спорту («UA SPORTS»), в рамках Всесвітньої виставки «Експо – 2020» у м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати)

В складі збірної виступили вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. Боберського, майстри спорту України зі спортивної акробатики, Андрій Чепелюк, Тарас Орищак, Назар-Михайло Стеців та Ростислав Стеців.

Як повідомляє DroBro на День українського спорту «UA SPORTS» завітали почесні гості від еміратської сторони, а саме Міністерка культури та молоді ОАЕ Нура Бінт Мухаммад Аль-Каабі, заступник Генерального секретаря Генеральної адміністрації з питань спорту ОАЕ Халід Аль Мідфа, а також представники місцевих спортивних федерацій та клубів.

На виставці в Дубаї

На виставці в Дубаї

Гості заходу мали змогу переглянути виступи українських гімнастів та акробатів, юних вихованців гімнастичного клубу ARAM (Дубаї), футбольної академії Dynamo Football Academy Dubai, чирлідинг студії RED FOXES, взяти участь у автограф- та фотосесіях із зірками українського спорту, зокрема Дарією Білодід, Сергієм Ребровим та Вадимом Притуляком, а також ознайомились з експозицією павільйону України на «Експо-2020».

На виставці в Дубаї

На виставці в Дубаї

Щороку дрогобицькі спортсмени, вихованці ДЮСШ ім. Боберського, демонструють щораз вищий рівень спортивної підготовки, здобуваючи перемоги та прославляючи місто на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

На виставці в Дубаї

На виставці в Дубаї

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »