Cучасне обладнання забезпечить не тільки якісний огляд пацієнтів

Днями Дрогобицька міська лікарня№1 придбала сучасне ендоскопічне обладнання для відео-, гастро-, колоно-, бронхоскопії

Загальна вартість медичної новинки становить 4 млн.387 тис. грн. Із цієї суми – 3 млн.200 тис.грн. кошти із державного бюджету, 1млн. 187 тис. грн. – дофінансування із місцевої скарбниці, передає DroBro.

Як розповів керівник КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрій Коцюба, медичне обладнання закуплене для якісного обстеження пацієнтів відділення екстренної медичної допомоги.

Обладнання буде розміщено в кабінеті фіброгастро скопії, що знаходиться в приймальному відділенні лікарні. Його налаштують із початком наступного тижня, відтак розпочнемо перші обстеження. Апаратура дозволить якісно обстежувати шлунково-кишковий тракт та органи дихання пацієнтів на наявність захворювань та кровотеч, а також для уточнення діагнозу, – прокоментував Андрій Коцюба.

Також за словами медика – сучасне обладнання забезпечить не тільки якісний огляд пацієнтів, але й має функцію відеоогляду із можливістю запису даного обстеження для хворого.

Очільник громади відзначив, що медичні заклади Дрогобича систематично оновлюють свою матеріально-технічну базу та проводять ремонт приміщень і це покращує якість надання медичних послуг в нашому місті.

Також Тарас Кучма із медиками та керівництвом лікарні проінспектували хід ремонтних робіт, які тривають у медустанові, зокрема спорудження трьох поверхового корпусу між будівлями закладу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »