Головна ялинка міста Дрогобича

З початком тижня у Дрогобичі почали монтувати головну святкову красуню міста

Встановлення новорічного дерева здійснює КП «СМУ». Як розповів керівник комунальної установи Володимир Суда, ялинку планують встановити сьогодні, відтак завтра на новорічному дереві монтуватимуть святкові вогні, передає DroBro.

Джерело: Офіційний сайт Дрогобицької міської ради.

За традицією, першими ялинковими іграшками зелене дерево прикрашатиме міський голова Дрогобич Тарас Кучма спільно із представниками дитячого парламенту міста. Подія запланована на середу, 15 грудня, – повідомив Володимир Суда.

Цьогорічна зелена красуня міста виблискуватиме новою ілюмінацією та оновленими іграшками. За словами Володимира Суди, до цьогорічних свят придбано додаткову ілюмінацію на новорічне дерево на загальну суму – 15 тис. грн.

Цьогоріч, окрім традиційних ялинкових прикрас, головне дерево міста будемо оздоблювати іграшками, які напередодні виготовили талановиті учні художньої школи Дрогобича, – доповнив Володимир Суда.

Окрім новорічної красуні, в центрі міста та вулицях Дрогобича монтують святкові гірлянди. Ними прикрасять вулицю Грушевського, парк Степана Бандери, парк Заньковецької тощо.

Головна ялинка міста Дрогобича

Головна ялинка міста Дрогобича

Також, напередодні свят, місто набуде урочистої атмосфери із відкриттям Різдвяного ярмарку на Площі Ринок. Паралельно в центрі Дрогобича та на Площі Замкова гора встановлять кілька яскравих фотозон, біля яких усі бажаючі впродовж свят зможуть робити яскраві світлини.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »