Водії протестують проти нових правил перетину кордону, зазначених у новому законі про мобілізацію

В Україні розпочався протест далекобійників через новий закон про мобілізацію, який набув 18 травня чинності, згідно з яким вони нібито не зможуть виїжджати за кордон, передає DROBRO. У суботу близько сотні фур перекрили трасу Київ – Одеса.

Відповідні кадри активно поширюються у Мережі. У коментарі до відео йшлося, що водії міжнародних перевезень висловлюють свою незгоду з новим законом про мобілізацію.

“Приєдналося (до акції протесту – ред.) дуже багато хлопців: київські машини, івано-франківські, Вінниця, Черкаси, Чернігів. Напевно, немає такої області, з якої тут би не стояли машини”, – йдеться в одному з відео.

Прес-секретар Нацполіції Олена Бережна підтвердила, що близько 100 фур стали з обох боків траси Київ – Одеса в Кіровоградській області, протестуючи проти того, що вони нібито не зможуть виїхати за кордон у зв’язку зі змінами в мобілізації, інформує “РБК-Україна”.

У Нацполіції уточнили, що протест має мирний характер, порушень зафіксовано не було. Наразі на трасі залишилося близько 15 машин, що беруть участь в акції. На місці протесту чергують наряди поліції, вони залишаться там і на ніч. “Суспільне Одеса” повідомляє, що перекрито трасу на Київ та на Одещині біля селища Саврань.

Від admin