Братство Сил Спеціальних Операцій

Ми вас вітаємо: після того, як ви накрили найжорстокішими обстрілами наші мирні міста, наших рідних, дітей, близьких – ви, черв’яки, стали нашою метою номер один

Пояснюємо вам, Ваньки: ви начебто далеко і стріляєте за цілями яких не бачите. Не бачите маленьких діток, старих, будинки, дитячі садки, школи та лікарні – все це для вас просто цілі. Стрільнули, полетіло, потрапили – заєбісь, правильно шакали?

А тепер дивіться, черв’яки: ви своїх цілей не бачите і вам відтак начебто легше. Але повірте: легше вам мерзота вже не буде ніколи. Інформація щодо вас – вже у нас. А якщо по комусь ще немає, то це питання лічених хвилин.

Відтепер жодних полонених російських артилеристів більше не буде. Жодної пощади, жодне “будь ласка не вбивайте, я здаюся” вже не пройде.

Кожен розрахунок не має значення: командир, водій, навідник, що заряджає – будуть зарізані як свині. починайте сцяти в штани, ми за вами вже прийшли.

Подзвони мамі востаннє. Скажи, що скоро здохнеш, шакал.

Ми не смерть, ми гірші!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »