Крeмль в шoцi – там було близько 600 орків!

Крeмль в шoцi – там було близько 600 орків!

Надходить інформація про підбитий російський корабель, що знаходиться в акваторії Чорного моря поблизу Одеси, передає DROBRO.

На опублікованих кадрах видно судно, що горить – користувачі стверджують, що корабель належить російським військовим і отримав бойове пошкодження.

Колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив, що ЗСУ вдалося підбити великий десантний корабель з екіпажем до 600 осіб.

“Одеса-мама окупантам не рада! На рейді підбито російський БДК (великий десантний корабель) з екіпажем до 600 осіб”, – зазначив він.

На фотографіях, що публікуються в Мережі, можна помітити сильне задимлення і відкритий вогонь на палубі корабля. “Здається, із російським кораблем знову щось трапилося…” – коментує фото у своєму телеграм-каналі журналіст та блогер Денис Казанський.

Раніше повідомлялося, що російські військові готують спробу висадити десант на березі Одеси, проте через складні погодні умови та готовність ЗСУ, сил територіальної оборони та місцевого населення запекло обороняти місто росіяни відклали висадку.

Очевидці повідомили Українську правду, що біля Одеси помітили кілька суден.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »