Бажаючих захищати Україну від російської агресії іноземців настільки багато, що не виключено формування ще одного легіону

Інтернаціональний легіон територіальної оборони України продовжує зростати, до нього приєднуються бійці із десятків країн, передає DROBRO. Це, наприклад, такі країни як Великобританія, Франція, Японія, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь та інші.

“Їм потрібна допомога, ми молоді та сильні чоловіки, ми можемо допомогти. Чому ні? Я ніколи не був в Україні. Я не знайомий ні з ким з України. Я нічого не знаю про Україну. Все, що я знаю, що на їхню землю вторгаються, їм потрібна допомога”, – заявив журналістам новобранець, який прибув із Великобританії.

На сьогоднішній день бажаючих захищати Україну від російської агресії іноземців настільки багато, що не виключено формування ще одного легіону.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба уточнив під час онлайн-брифінгу в середу, що загальна кількість новобранців іноземного легіону вже перевищила тисячу осіб і відповідні заявки продовжують надходити. З 1 березня президентом України Володимиром Зеленським запроваджено безвізовий режим для іноземців, які бажають поповнити лави міжнародного легіону територіальної оборони. Безвізовий режим діятиме на період воєнного стану.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »