Московія як потенційний сателіт Китаю

Путін заявив про “дрифт” у бік КНР – відносини із Заходом на межі розриву

Кремль не бачить майбутнього у відносинах РФ з Євросоюзом, США та НАТО – Росія змінюватиме зовнішньополітичний вектор.

За останні роки відносини Росії з НАТО стали “пригнічуючими”, коридор співпраці з ЄС “звужується”, а взаємодія з США перебуває “в незадовільному стані”. Про якусь подобу “залізної завіси” 18 листопада заявив президент РФ Путін. За словами господаря Кремля, ще недавно відносини Росії із Заходом були практично “унікальними” і їх без перебільшення можна було назвати союзницькими. Проте ситуація змінилася.

За словами Путіна, це сталося з вини іноземних партнерів: НАТО провело “кілька хвиль розширення”, максимально наблизившись до російських кордонів, а в Румунії та Польщі з’явилися системи ПРО. Ця зброя може бути використана для удару. Тема України традиційно отримала окремі коментарі та порцію звинувачень. Вина Євросоюзу в тому, що він не погодився з політикою анексії та агресії та відповів на них кількома пакетами санкцій.

США, за словами Путіна, також ведуть “провокаційну лінію”. Прикладом ефективної взаємодії вважає відносини з Китаєм: “Двосторонні відносини (з КНР) досягли найвищого за всю історію рівня”. У майбутньому Кремль планує їх розвивати та посилювати.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »