Оперативне командування “Південь” опублікувало відео розгрому російських військових, які потрапили під удар артилерії ЗСУ

ЗСУ вночі накрили війська рашистів масованим артилерійським ударом із використанням безпілотної авіації на південному напрямку фронту, розгромивши угруповання армії окупанта.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на дані Оперативного командування “Південь” сухопутних військ ЗСУ, передає DROBRO. На сторінці Оперативного командування у соціальній мережі Facebook опубліковано відео потужного залпу української артилерії, який накрив позиції російських військових посеред поля.

Робота артилерії координувалася за допомогою даних аеророзвідки, завдяки інформації якої снаряди артилеристів потрапили в епіцентр скупчення російських військових. На опублікованих кадрах можна побачити високу точність і кучність влучення артилерії по позиціях окупаційних військ рф.

По рашистам, які сховалися в лісопосадці, було завдано ракетно-бомбового удару з безпілотника, що також потрапило на відео. Користувачі соціальних мереж у коментарях відзначають високу точність влучення артилерії ЗСУ, припускаючи тяжкі втрати окупаційних військ у живій силі та техніці.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »