Білоруські військові планують здаватися в полон у разі відправки їх на територію України для участі в бойових діях

Про це в ефірі #UAРазом повідомив пресофіцер командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо, відповідаючи на запитання щодо стягування до українського кордону техніки в Білорусі та готовності ЗСУ зустрічати ворога з цього напрямку, передає DROBRO.

«Ми всі бачимо, що українські Збройні сили готові до будь-якого перебігу подій, і ворогу на території України просто нічого робити. Білоруські військові про це прекрасно знають. Вони пробують зв’язуватись з нашими представниками влади і будуть попереджати про те, що у разі вилазки до нас вони будуть відразу здаватися в полон», – сказав Фітьо.

На запитання щодо зміни тактики російських загарбників речник повідомив, що наразі вона нагадує тактику орди.

«Тактика ворога зараз абсолютно змінилась, і вони, як століття тому діяла орда, так і вони зараз діють. Вони просто все нищать, всю західну цивілізацію хочуть знищити. Для них все, що у нас вважалось звичайним побутом, для них це є предметами розкоші, яких вони не мали», – розповів речник.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »