Армія рашистів зазнає найважчих втрат у боях за Маріуполь, який героїчно обороняється

Маріуполь, який перебуває в оточенні ворога, героїчно обороняється і завдає ворогові дуже тяжких втрат. Черговий штурм рашистами міста захлинувся. Про це вранці 23 березня повідомив у Facebook Генштаб ЗСУ, передає DROBRO.

“Противник на окремих напрямках деморалізований”, – повідомили військові. За їхніми даними, українські захисники розгромили спецназ зс рф під Маріуполем. Сьогодні лише 10% особового складу готові далі брати участь у боях, інші або ліквідовані, або поранені, або хворі, або категорично відмовляються йти під кулі.

При спробі взяти Маріуполь знищуються високопоставлені офіцери ЗС рф. Спікер Одеської ОВ Сергій Братчук 23 березня повідомив про знищення на даній ділянці фронту командира бригади морської піхоти ворога. Ймовірно, йдеться про командира 810-ї бригади морпіхів ЧФ рф Олексія Шарова. Він зазначив, що спочатку дані рашистські морпіхи мали штурмувати Одесу, проте майже все угруповання було знищено в боях під Маріуполем та Миколаєвом.

“Так буде з кожним… Нема їм прощення”, – заявив представник Одещини.

Загалом рашисти зазнють катастрофічних втрат у війні з Україною, яких не знали з часів закінчення Другої світової війни. За даними Генштабу ЗСУ на ранок 23 березня, за неповний місяць бойових дій уже ліквідовано понад 15,6 тисяч орків, знищено тисячі одиниць рашистсбкої військової техніки, зокрема понад 100 бойових літаків.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »