Арестович відповів Путіну

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що Росію та СРСР вигадали українці

Олексій Арестович, котрий обіймає посаду радника голови Офісу президента України (ОП), прокоментував заяву президента РФ Путіна про те, що Україну нібито вигадав творець Радянського Союзу Володимир Ленін. З гучною заявою він виступив в інтерв’ю Politeka, передає DroBro.

Арестович назвав українців “авторами” Російської імперії та Радянського Союзу. Він уточнив, що СРСР “в його найкращі роки” правили українці, а саме дніпропетровський клан. За його словами, навіть за створенням Російської імперії стояли українці. Йдеться про ректора Києво-Могилянської академії Феофана Прокоповича. Романових і всю цю з кашею в бороді Московію переконував, що треба проголошувати себе Росією. Тому що тільки тоді ви отримаєте хоч якесь зізнання у світі”, – заявив Арестович.

DroBro: 23 грудня Путін на великій прес-конференції спробував перекреслити багату історію України. Він заявив, що вона нібито була створена у Радянському Союзі. Хто її створив? Ленін… Коли створював Радянський Союз” – сказав глава РФ. Важливо, що Путін відчуває сильну ностальгію за Радянським Союзом. Він неодноразово називав “найбільшою геополітичною катастрофою” розпад СРСР. Його режим використовує всі засоби, щоб утримати пострадянські країни в орбіті свого впливу , у тому числі, військову агресію та захоплення територій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »