Хтось таки вмовив Московію?

Окупація частини Луганської області призвела до зупинки транзитного постачання газу через ГВП “Збереження”, мордор попередження проігнорував

Транспортування природного газу через газорозподільну станцію “Сохрановка” та прикордонну компресорну станцію “Новопсков” буде припинено. Про це повідомив оператор ГТС України на офіційній сторінці у Facebook. Система забезпечує транзит газу з мордора до Європи обсягами до 32 мільйонів кубів на добу, передає DROBRO.

Називається кілька об’єктних причин припинення транспортування.

“В умовах військових дій та окупації працівники ДМСУ позбавлені можливості вести технічний контроль на КС “Новопсков” та інших об’єктах. Втручання у технологічні процеси та зміна режиму роботи обладнання ставить під загрозу безпеку роботи газотранспортної системи України”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до контракту дані обставини кваліфікуються як форс-мажорні та є юридичною підставою для зупинки транзиту.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

У зв’язку з цим Україна припиняє прийом газу до газотранспортної системи у точці з’єднання “Сохрановка” з 7 години ранку 11 травня 2022 року.

Постачальнику газу в особі компанії “Газпром” неодноразово надсилалися офіційні повідомлення про наявність загроз безпеці ведення транспортування, але всі попередження були проігноровані.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »