карантин

Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області можуть протягом двох-трьох тижнів перейти в «червоний» рівень епіднебезпеки

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін на пресконференції в Києві в п’ятницю, повідомляє DroBro. «Станом на 24 вересня вже дев’ять регіонів демонструють ознаки «помаранчевого» рівня», – сказав він.

«Є певна частина регіонів, які зараз перебувають у зоні ризику входження вже навіть у «червоний» рівень епіднебезпеки: це Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області. Ці регіони можуть перейти до «червоного» рівня протягом двох-трьох тижнів. Тому вони потребуватимуть найбільшої уваги», – розповів Кузін.

За словами Кузіна, Міністерство охорони здоров’я цього тижня зафіксувало найшвидші темпи зростання захворюваності COVID-19 у 2021 році: 68% – зростання нових випадків захворювання, 51% – зростання госпіталізацій.

У той же час санлікар зазначив, що навантаження на систему охорони здоров’я країни контрольоване: зайнято 34% ліжок реанімації, 31% ліжок із киснем і 13% апаратів ШВЛ, а число пацієнтів, яким призначено кисень, – 19% від кількості ліжок із киснем.

При цьому Кузін підкреслив, що 95% госпіталізованих у лікарнях – невакциновані.

Головний санлікар також повідомив, що штам «дельта» є переважаючим.

«Майже в кожному регіоні штам «дельта» реєструється майже по всіх випадках госпіталізованих людей», – сказав він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *