Аналітик упевнений: західні винищувачі можуть бути надані Україні навіть без рішення про додаткове фінансування

Дві сотні бойових літаків F-16, які Захід здатний надати Україні, вирішать кінець війни. Винищувачі можуть бути передані Києву навіть без ухвалення на Заході рішення про додаткове фінансування, передає DROBRO.

Таку думку озвучив політолог та публіцист Андрій Піонтковський.

“Завершення війни можуть вирішити 200 літаків. Це просто вирішує результат війни. Багато статей останнім часом про літаки F-16… У різних військових конфліктах по всій планеті вони (F-16) стикалися в бою з російськими – ред.) Су за останні років 10 не раз.

Результат: 56:0 на користь F-16, тобто в повітряних сутичках між літаками було збито 56 Су-35 і жодного F-16 Я думаю, це питання (надання Україні винищувачів – ред. .) може бути вирішено і без якогось додаткового фінансування”, – зазначив співрозмовник. При цьому аналітик не сумнівається, що США схвалять додаткову допомогу для Києва. “Не можуть так принизити себе Сполучені Штати, відмовивши у цьому фінансуванні”, – додав експерт. Крім того, Піонтковський висловив упевненість, що визволення Україною Криму стане справжнім шоком для росіян. “Величезний політичний та психологічний вплив падіння Криму вплине на російське суспільство і владу… Сценарій перемоги він очевидний і повністю в руках Сполучених Штатів”, – наголосив політолог.

Від admin