звитяги

Срібло і перемоги в особистому заліку вибороли трускавчани на відкритому турнірі з плавання в Миколаєві

Як інформує DroBro з посиланням на ТМР цими вихідними в Миколаєві, у плавальному басейні місцевої ДЮСШ, проводився традиційний юнацький турнір з плавання пам’яті Михайла Романишина за участю учнів 10 – 13 років. На турнірі були представлені 6 команд з – Нового Роздолу, Стрия, Червонограду, Долини, Миколаєва та Трускавця.

Трускавець представляли вихованці відділення плавання дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ», одинадцять з яких в особистому заліку стали багаторазовими переможцями та призерами відкритого обласного турніру – Стефанишин Поліна, Моргун Артем, Кирчей Станіслав, Бараник Владислав, Асафат Анастасія, Волошин Вікторія, Янів Діана, Мацан Аріадна, Пасічник Василь, Якимів Марко, Макаров Артем.

В командному заліку Трускавецькі “СПОРТОВЦІ” вибороли друге місце, поступившись першістю команді плавців з Червонограду, третє місце у команди з Івано-Франківщини ( м. Долина ).

Підготували призерів обласних змагань тренери відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Жгута Андрій, Смеречинський Богдан та Кухар Лідія.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »