У 11-му турі української Прем’єр-ліги “Львів” приймав дома київське “Динамо”  і програв 1 : 4

Як інформує DroBro львів’яни зуміли першими вийти вперед на початку поєдинку, коли м’яч потрапив у руку Миколенко, а рефері Монзуль подивилася VAR і призначила пенальті. Покарання успішно виконав чиряк.

Однак уже в наступній атаці “Динамо” зрівняло рахунок завдяки удару Буяльського. Ще в першому таймі Циганков прийняв передачу від партнера в штрафний і завдав удар точно в дев’ятку воріт – 2: 1.

У другому таймі динамівці продовжили тиснути, а дубль на свій рахунок записав Гармаш, який встановив остаточний рахунок.

“Львів” – “Динамо” – 1:4

Голи: Чиряк (з пенальті), 15 – Буяльський, 37, Циганков, 45+1, Гармаш, 58, 83

“Львів”: Костик, Якимець, Зозуля, Лека, Брікнер, Грисьо (Ременяк, 61), Довгий, чиряки (Сорокін, 80), Політило (Шина, 46, Крушинський, 75), Ернест, Нич (Альваро, 46)

“Динамо”: Бущан, Тимчик, Кендзьора, Сирота (Шабанов, 75), Миколенко (Караваєв, 46), Циганков (Вербич, 75), Шепелєв, Андрієвський, Буяльський, Де Пена (Вітіньо, 46), Супряга (Гармаш, 41 )

Попередження: Брікнер – Миколенко, Вітіно