Рашистів, що потрапили в котел, повністю відрізані від постачання і не мають зв’язку з угрупованням рф на північний захід від Києва

Підрозділи ЗСУ оточили угруповання окупаційних військ рашистів біля Бучі, Ірпені та Гостомелю, взявши в кільце ЗС рф, які раніше намагалися наступати на Київ з боку білоруського кордону. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву Бучанської міської ради, зроблену у “Фейсбуці”, передає DROBRO.

Рашисти, що потрапили в котел, повністю відрізані від постачання і не мають зв’язку з рештою угруповання на північний захід від Києва. Таким чином, опублікована напередодні інформація військових джерел набула офіційного підтвердження.

“Ірпінь, Буча, Гостомель взяті в кільце Збройними силами України”, – зазначено в повідомленні.

Намагаючись врятуватися, оточені рашисти обстрілюють навколишні села, в яких склалася важка ситуація із забезпеченням місцевих жителів продуктами харчування та ліками. Міська рада Бучі зазначає, що підрозділи української армії ведуть бої із рашистськими окупаційними військами на Житомирській трасі на захід від Києва.

Рашисти, що потрапили в кільце, займаються мародерством і пограбуванням місцевого населення, вриваючись у будинки місцевих жителів з метою добути їжу та алкоголь. “Окупанти вриваються в будинки, шукають їжу та алкоголь. Окупанти вриваються в будинки, мародерять, відстрілюють собак, худобу ріжуть на м’ясо”, – зазначено в повідомленні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »