ЗСУ розгромили колону "кадировців" у Гостомелі

Ліквідовано командира полку гвардії Чечні Магомед Тушаєв – ЗМІ

ЗСУ накрили артилерією колону “кадировців” під Гостомелем – ліквідовано Магомеда Тушаєва, керівника 141-го моторизованого полку гвардії.

ВСУ в ході бою з “кадирівцями” на околицях Гостомеля (Київська область) завдали серйозної шкоди чеченським військовим, повідомляють у Мережі. Народний депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” зазначає, що підрозділи української армії у Гостомелі взяли “кадировців” у полон, поставивши їх на коліна, передає DROBRO.

Джерела повідомляють, що під час бойового зіткнення підрозділи української армії ліквідували чеченського генерала Магомеда Тушаєва, керівника 141 моторизованого полку нацгвардії Чечні. Це один із найелітніших підрозділів Кадирова. Інформацію про розгром колони “кадировців” та загибель Магомеда Тушаєва у своєму телеграм-каналі підтверджує лідер українських націоналістів Євген Карасьп, який бере участь у обороні Києва.

Згідно з інформацією, що надходить, чеченську колону розгромила артилерія ЗСУ, тіла загиблих чеченських найманців знаходять на околицях Гостомеля. При цьому у своєму повідомленні Гончаренко безпосередньо звернувся до голови Чечні Рамзана Кадирова, якому обіцяв багато сюрпризів після вторгнення на територію України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »