Пекло для рашистів

Українська артилерія спрацювала залізничним ешелоном з паливом для армії РФ під Черніговом

У суботу, 26 лютого, артилерія ЗСУ розгромила ешелон російської армії з паливом. Про це у Telegram повідомив радник голови МВС України Антон Геращенко, передає DROBRO.

Він назвав те, що сталося “великою перемогою”. ВСУ надійшла інформація про те, що на залізничну станцію Низківка, що поблизу Чернігова, прийшов ешелон з паливом для російської техніки. “56 цистерн. Туди з’їжджаються всі їхні бензовози із угруповання, яке йде через Чернігів. Дорога бензовоза: Ріпки – Тупичів Городнянського району – Низківка (залізнична станція, не село)”, – йшлося у повідомленні джерела на місці.

Інформація підтвердилася, і ЗСУ розпочали операцію. Артилеристи завдали удару по станції, підірвавши російський ешелон. “Очевидці повідомляють, що на місці станції море вогню!” – розповів Геращенко.

Він уточнив, що швидко окупантам відновити шляхи не вдасться. “ЗСУ фактично зупинили просування противника до Києва зі Сходу”, – розповів радник голови МВС. Він додав, що наступне завдання – знищення угруповання під Гостомелем. Це допоможе відкинути армію Путіна від Києва.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »