Рашисти повідомляють у штаб про загибель цілих батальйонно-тактичних груп у повному складі, у деяких частинах кількість втрат перевищує 50%

Надходять оновлені дані щодо масштабів загибелі рашистів на території України, про які на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передає DROBRO. Журналіст отримав у своє розпорядження зведену статистику втрат відразу в кількох рашистських підрозділах у 35-й та 36-й загальновійськових арміях орків: примітно, що рашисти повідомляють про загибель цілих батальйонно-тактичних груп у повному складі, у деяких частинах кількість втрат перевищує 50% від початкового складу підрозділів.

Примітна ситуація у 37-й мотострілецькій бригаді з Кяхти (Республіки Бурятія): у ході бойових дій у районі Макарова у Київській області з біліше ніж 1500 військовослужбовців бригада втратила близько половини особового складу. Тих, хто вижив, вивезли на територію Білорусі, у багатьох фіксують важкі поранення.

Цимбалюк зазначає, що у зв’язку із масовою загибеллю окупантів проведення параду до 9 травня у Східному військовому окрузі мордора під загрозою зриву. Необхідну кількість рашистів зібрати вже неможливо.

“Керівництво військових частин у пунктах постійної дислокації не може зібрати навіть зведені парадні коробки, які вже формуються не лише з чоловіків, а й із жінок військовослужбовців”, – зазначає Цимбалюк, публікуючи загальний обсяг втрат зазначених підрозділів на території України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »