Збройні сили України відбили у рашистських загарбників ключову ділянку Півночі країни

Розвідка Великобританії доповіла про ситуацію щодо вторгнення путінських військ в Україну на ранок вівторка, 5 квітня. Розбиті окупанти розбігаються і повернути їм бойовий дух військовому керівництву мордору буде непросто, інформує DROBRO.

Перекидання путінських виродків на Донбас з метою виходу на адміністративні кордони Донеччини та Луганщини під загрозою зриву. “Багато рашистьких підрозділів, виведених з півночі України, швидше за все, вимагатимуть значного переоснащення та модернізації, перш ніж їх можна буде передислокувати для операцій на Сході України”, – йдеться у свіжому огляді Міноборони Королівства.

Перемога українських захисників та повернення контролю на важливій ділянці на Півночі України зруйнували план Москви. Окупантам не залишилося нічого, як відступити з районів навколо Чернігова і на північ від української столиці. Британська розвідка також зробила прогноз щодо подальшого розгортання подій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »