У боях на Авдіївському напрямку майже в повному складі знищено 2-й батальйон окупаційної армії РФ

Військові з 2-го МСБ Збройних сил Росії записали відеозвернення з благанням про допомогу. Вони стверджують, що у боях під Авдіївкою їхній батальйон був повністю розбитий. Відео 30 червня опублікував російський Z-канал “ВДВ за Чесність та Справедливість”, передає DROBRO.

Окупанти запевняють, що їхнє командування навмисно ввело в оману, відправляючи на штурм позицій. Їм пообіцяли, що місцевість зачищена від ЗСУ, проте штурмовиків зустрів дуже сильний обстріл.

“Нас зайшло приблизно близько 350 осіб, вийшло ось поки що 4. За решту ми не знаємо. Є кілька людей “300-х” (поранених – ред.), яких ми завантажили та відправили… Ми потрапляли під 155-і снаряди, під касети. До певної точки дійшли всього кілька людей. Нас просто обманули! Нас просто послали на “м’ясо”. 200-ті просто лежать. Їх не евакуюють взагалі! І “300-ті” там лежать без ніг тижнями”, – повідомили російські військові.

Вони стверджують, що командири записали їх до дезертирів і мають намір відправити назад на штурм, щоб добити.

“Нас хочуть відправити назад. БК немає. По нас йде щільний вогонь артилерією. Ні підтримки, нічого немає. Ми просто йдемо туди на забій… Нас просто записали як “500-ті” (відмовники – ред.), бо ми самі відійшли”. Зараз нас просто відправляють на забій, обнулять”, – заявили окупанти.

Вони стверджують, що командири наказали їм наступати місцевістю, яка пристріляна українцями і в ЗС РФ отримала дуже промовисту назву “дорога в Пекло”.

Від admin